Kim Jesteśmy?

Nasi Ludzie

Wśród nas są studenci gorzowskich uczelni oraz pracownicy gorzowskich firm. Pochodzimy z różnych środowskich. Każdy z nas jest zupełnie inny, ale jedno nas łączy. Wszyscy jesteśmy Rugbystami. Nie ma znaczenia staż gry, doświadczenie na ligowych boiskach, czy zespoły, w których występowaliśmy. Liczy się jedynie wartość jaką jest sama w sobie pasja do rugby. Nasze ambicje to tworzenie nowej jakości sportu dla mieszkańców. Chcemy pokazać inną twarz sportowej rywalizacji. Dla nas najważniejszy jest szacunek do drugiej osoby i stuprocentowe zaufanie.

 

Nasze doświadczenia

Nie mamy go wiele. Nigdy nie będziemy go mieli wystarczająco by pomyśleć, że jesteśmy mistrzami. Ale to właśnie są nasze ambicje. Chcemy nie tylko mieć Klub, drużynę i ligę. Chcemy tę ligę wygywać, chcemy każdego dnia dążyć do doskonałości. Wierzymy, że tylko w ten sposób otworzymy sobie bramy do sukcesu.

Nie możemy jednak zapominać, że są wśród nas byli zawodnicy Polskiej Ligii Rugby, że mamy Trenera, którego pozazdrościć mogłoby nam większość polskich zespołów. Wykorzystajmy to w pełni!