Klub 100

Czym jest Klub 100?

Klub 100 to pewnego rodzaju crowdfunding gdzie grupa ludzi związanych ze śwatem biznesu reprezentujących gorzowskie firmy, a także osoby prywatne wspierają nasz Klub dzięki finansowym środkom przekazywanym na realizację celów statutowych.

Na czym polega członkostwo?

Każdy członek Klubu 100 przekazuje 100PLN rocznie na konto Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Rugby Klub Gorzów Wielkopolski w formie darowizny. Każdorazowo wystawiamy potwierdzenie wpłaty, który umożliwa odliczenie przekzanej kwoty od dochodu. Więcej na http://poradnik.ngo.pl/

Korzyści

Wspieranie i krzewienie kultury fizycznej w każdej formie jest wartością samą w sobie. Dzięki wspieraniu dyscypliny olimpijskiej poprawiasz wizerunek swojej firmy, kreujesz i wzmacniasz świadomość na temat własnej marki. Stajesz się częścią naszej społeczności, której najważniejsze wartości to zaufanie, lojalność i wzajemny szacunek. Relacje wewnątrz klubu jak również we współpracy z darczyńcami opieramy na tych samych zasadach.

Jak dołączyć?

1. Skontaktuj się z nami wyrażając chęć współpracy rugbygorzow@gmail.com lub 725 203 036

2. Pamiętaj aby zostawić dokładne dane kontaktowe Imię, nazwisko, nazwę firmy którą reprezentujesz, telefon kontaktowy

3. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin celem umówienia spotkania i przedstawienia szczegółowej oferty, podpisania umowy.

4. Przekazanie środków (wyłącznie przelew na konto)

5. Usankcjonowanie pozycji darczyńcy. Witamy na pokładzie!