Pierwszy rok za nami

Minął piewszy rok naszej działalności w Gorzowie. Nie wszystko się udało, ale rok z całą pewnością nie był stracony. W sobotę 2106/11/26 spotkaliśmy się wszyscy aby podziękować sobie za poświęcony czas i energię włożoną w realizację naszych celów.

Wspominając krótko najważniejsze wydarzania możemy się pochwalić udziałem w pierwszym w naszym wydaniu turnieju Touch Rugby w Szczecinie, pokazaliśmy swoje świeżo nabyte umiejętności na turnieju rugby 7 w Szczecinku, na treningach udało nam się ugościć przynajmniej 30-40 osób. Nie wszyscy z nami zostali, ale ewidentnie powoli udaje nam się budować swoją markę i zaczynamy być rozpoznawalni.

Promując naszą organizację wzieliśmy udział w rocznicowych uroczystościach OSP Siedlice, a także Sportowym Pożegnaniu Lata nad Wartą.

Na naszym skromnym podsumowaniu roku najbardziej zaangażowani otrzymali skromne upominki, zaprezentowaliśmy oficjalne stroje klubowe, nagrodziliśmy gorzowskiego rugbystę roku, a przede wszystkim spędziliśmy wspólnie kilka naprawdę fajnych chwil. Wszystko zwieńczyliśmy oglądając spotkanie między reprezentacjami Nowej Zelandii i Francji w rugby 15-sto osobowym.